DOMKY TN - Zahradní domky a nářaďové domky od premiových výrobců.


Zahradní domky ze dřeva jsou vyrobeny z vysoce kvaltiního severského smrku. V nabídce jsou zahradní domky srubového typu, panelového typu, ale i domky rámové konstrukce

Na klasickou zahradu se jistě hodí zahradní domek se sedlovou střechou, zároveň však v naší nabídce naleznete moderně vyhlížející domky s pultovou, či téměř rovnou střechou. Přeci jenom stále platí známe přísloví, že: proti gustu žádný dišputát. 

Zahradní domky můžete vybírat se sílou stěny od 16 mm, až po masivních 70 mm. Obecně platí, že malý zahradní domek se hodí pro malé zahrady s nedostatkem místa, větší zahradní domek naopak pro rozměrné zahrady, kde vynikne přirozená krása a kvalita použitého materiálu. 

Pokud hledáte místo pro odpočinek, útočiště před sluncem v horkých letních měsících, jistě vás zaujme nabídka altánů, pergol, ale i zahradních domků, kombinující nářaďový domek s přístřeškem. Pokud přidáte stůl a židle, pak tento přístřešek využijite jako plnohodnotné posezení. 

Pánové jistě ocení nabídku dřevěných garáží a přístřešků pro auta. Vaše auto nemusí korodovat na ulici. Pořiďte mu garáž ze dřeva. Víte, že dřevo pohltí vzdušnou vlhkost? Vaš vůz je tak v naprostém suchu. Dřevo je zároveň od přírody výborným izolantem. Garáž tak udrží přijatelnou vnitřní teplotu i v chladných zimních měsících. 

Nezpomeňte, že montáže svépomocí se nemusíte bát. Veškeré zahradní domky, altány, pergoly, garáže obsahují podrobný montážní návod, obsahujcí praktické rady a technické informace. Pokud jste například v časové tísni, nebo si jen netroufáte na montáž svépomocí, můžete využít montáže zahradního domku odbroně proškolenými a zkušenými montéry. Za jejich slušné, ochotné a zdvožilé vystupování se můžete spolehnout. 

Pokud si nevíte rady? Pište, mailujte, volejte.  Rád Vám poradím Tomáš Nekvinda - DOMKY-TN.cz